درباره ما

گروه بازرگانی نویان گسترش خاورمیانه فعالیت خود را از سال 1387 با گردهمائی جمعی از کارشناسان متخصص در امور بازرگانی و مهندسی و با هدف تامین نیازهای واحدهای تولیدی و صنایع مادر آغاز نمود.

این گروه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیز با تکیه بر تخصص و تجارب مدیران خود توانسته است جایگاه مناسبی در بازار روز دنیا و ایران در زمینه امور فنی و بازرگانی بویژه تهیه و تامین مواد اولیه، ماشین آلات و خطوط تولید، مشاوره های بازرگانی و فنی-  مهندسی برای صنایع سنگین، صنایع کاشی و سرامیک، صنایع نسوز و دیرگداز، صنعت شیشه، متالورژی و صنایع شیمیایی پیدا کند.

در حال حاضر این گروه افتخار دارد با عرضه گستره وسیعی از مواد اولیه مصرفی کارخانجات فعال در زمینه تولید محصولات وابسته به صنایع سرامیک، نسوز و متالورژی پاسخگوی نیازهای کمی و کیفی این صنایع در سطح عالی باشد و با در نظر گرفتن این هدف بعنوان یکی از اصول پایه ای کسب و کار موفق، این شرکت توانسته در زمره یکی از معتبرترین و بهترین تامین کنندگان مواد اولیه در سطح کشور قرار گیرد و موجبات رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.

واضح و مبرهن است که دوام و بقاء هر مجموعه تجاری منوط به رضایت مشتریان آن می باشد. فلذا این شرکت مستلزم به بهینه سازی نظام ها، توسعه تجهیزات، تامین منابع فیزیکی مورد نیاز و توسعه مهارت ها و توانمندی هاست.بدون شک مهمترین و ارزشمند ترین سرمایه این مجموعه، اندوخته تجربه و تخصصی است که طی این سال ها به دست آمده که با تکیه بر آن موفق به ارائه راهکارهای بدیع و نوین در عرصه های مختلف بازرگانی و تامین مواد اولیه گردیده است.